Marki

Muscle Clinic All Stars Dr. Wolz Noble Pharma Orthomol Power Bar Rehabmedic Deep Blue Health Ironmaxx Bioxsine
> WITAMINY & SUPLEMENTY > Olej z ryb & Omega > Noble Pharma Omega 3 Plus, 60 kapsułek
Noble Pharma Omega 3 Plus, 60 kapsułek

Noble Pharma Omega 3 Plus, 60 kapsułek

Produkt Noble Pharma Omega 3 Plus to połączenie kwasów DHA i EPA pochodzące z peruwiańskich anchois. Małe ryby, z których pozyskiwane są kwasów omega 3 nie zawierają w sobie metali ciężkich (rtęć, kadm, ołów), które mogą dodatkowo mieć szkodliwy wpływ na zdrowie.

dostępność: dostępny

89,99

Więcej informacji

Produkt Noble Pharma Omega 3 Plus to połączenie kwasów DHA i EPA pochodzące z peruwiańskich anchois. Małe ryby, z których pozyskiwane są kwasów omega 3 nie zawierają w sobie metali ciężkich (rtęć, kadm, ołów), które mogą dodatkowo mieć szkodliwy wpływ na zdrowie. Dodatkowo w produkcie Omega 3 Plus znajduje się naturalna witamina E, która poza silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, a także chroni krwinki czerwone przed nadmiernym rozpadem.

Kwasy Omega 3 należą do niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), których organizm człowieka sam nie jest w stanie syntetyzować i należy je dostarczyć w pożywieniu. Dieta uboga w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe może doprowadzić do wielu jednostek chorobowych (np. problemy kardiologiczne lub neurologiczne). Do grupy Omega 3 należą przede wszystkim kwas DHA i EPA, na które organizm wykazuje największe zapotrzebowanie.

DHA czyli kwas dokozaheksaenowy, jest przede wszystkim składnikiem błon komórkowych, a także komórek nerwowych. Jest niezbędny do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania mózgu i układu nerwowego, a jego niedobory mogą spowodować zmniejszenie stężenia serotoniny. Obniża również poziom trójglicerydów we krwi poprawiając tym samym profil lipidowy organizmu. EPA to kwas eikozapentaenowy odpowiadający za poprawne przekazywanie sygnałów między komórkami nerwowymi. Może być również przekształcany do kwasu DHA i być wykorzystywany jako jego substrat w produkcji. Kwasy Omega 3 powodują zmniejszenie ognisk stanu zapalnego w organizmie, a także wpływają na podniesienie odporności czy funkcji poznawczych u dzieci.

Naturalna witamina E to wyższa wchłanialność i większa skuteczność. Dostarczenie dodatkowej ilość d-alfa-tokoferolu pozytywnie wpływa na regenerację komórek organizmu, przez co skutki zmęczenia są mniej odczuwalne.

Ważne informacje: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C; chronić produkt przed bezpośrednim wpływem promieni słonecznych.
Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zalecany sposób spożycia: Należy przyjmować 2 kapsułki Omega 3 Plus dziennie. Popić niewielką ilością wody.

Skład produktu Noble Pharma Omega 3 Plus:

Wartość odżywcza W 100 g. W 2 kapsułkach
Olej rybny 71 g 2000 mg
- w tym kwasy tłuszczowe Omega-3 13,3 g 520 mg
- w tym EPA (kwas eikozapentaenowy) 11,2 g 300 mg
- w tym DHA (kwas dokozaheksaenowy) 7,4 g 200 mg
Witamina E 0,3 g 10 mg (83,3% RWS*)

*RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa podczas produkcji.

Masa netto: 84,4 g

Ilość porcji: 30